Dziś jest: Piątek, 21 Czerwca 2024
Przychodnia czynna dziś od 7.00 - 18.00
Rejestracja telefon 61 899 27 16

 

 1. Miły i życzliwy personel Almedu jest zawsze gotowy nieść Państwu pomoc i fachową poradę.
 2. Nowo wybudowana Przychodnia "Almed" spełnia rygorystyczne normy sanitarno-medyczne. Posiada też liczne rozwiązania na miarę XXI wieku: klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, dostosowane pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych.
 3. Budynek i pomieszczenia całkowicie przystosowane są dla osób niepełnosprawnych i ograniczonych ruchowo.
 4. Znajduje się też oddzielne wejście dla osób chorych, a oddzielne dla dzieci przychodzących do szczepień, co pozwala uniknąć kontaktu chorych osób ze zdrowymi i infekowaniu tych drugich.
 5. Wnętrza gabinetów są przytulne, ze szczególnym uwzględnieniem naszych milusińskich, dla których jest w przygotowaniu kącik zabaw.
 6. Wyposażenie i sprzęt medyczny są najnowszej generacji: elektroniczne aparaty do mierzenia ciśnienia, aparat ekg nowej generacji, spirometr, cyfrowy aparat usg.
 7. Wyposażenie w system komputerowy gabinetów i rejestracji umożliwia drukowanie recept zgodnie z nowym systemem KAMSOFT, drukowanie wszelkich skierowań do szpitali czy do specjalistów - jasno i przejrzyście.
 8. Rejestracja - możliwe jest umówienie się do lekarza na konkretną godzinę, bez wydawania numerków, co daje pacjentowi możliwość na wybranie dla siebie najodpowiedniejszego dnia i godziny wizyty. Istnieje możliwość zarejestrowania się do lekarza rodzinnego na następny dzień.
 9. Praca specjalistów w ramach NFZ: ginekologów i chirurgów pozwala zapewnić ciągła opieką w murach naszej przychodni bez konieczności szukania dobrych fachowców w innym miejscu.
 10. Almed rozwija współpracę ze specjalistami przyjmującymi prywatnie:
 • alergolog – dr  Jolanta Hałupka - Silska
 • endokrynolog – dr Marta Nawrocka
 • laryngolog dr Marek Kapiński - w zakresie medycyny pracy
 • urolog – dr Bogusław Tomiak

       Staramy się, aby pojawili się u nas kolejni specjaliści: dermatolog, laryngolog, psychiatra, pediatra.

 1. Jesteśmy otwarci na współpracę z zakładami pracy. Już niedługo chcemy wprowadzić specjalistę lekarza medycyny pracy do naszej przychodni.