Dziś jest: Czwartek, 17 Października 2019
Przychodnia czynna dziś od 7.00 - 18.00
Rejestracja telefon 61 899 27 16

 

Szkoła rodzenia

 

"Bocianie gniazdo jest kameralną szkołą rodzenia. Zależy mi na miłej, przyjaznej atmosferze, dlatego pracujemy w małych grupach, gdzie uczestnicy nie czują się anonimowi, mogą swobodnie rozmawiać, dyskutować, pytać. Zajęcia mają formę warsztatów, na których wspólnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami. Duży nacisk kładę na kształtowanie umiejętności, potrzebnych przyszłym rodzicom podczas porodu oraz w opiece nad noworodkiem. Z tego względu na naszych spotkaniach dużo jest zajęć praktycznych. Staram się też dostarczać istotnych, fachowych i obiektywnych informacji, dzięki którym uczestnicy będą mogli dokonywać ważnych wyborów, zgodnych z ich oczekiwaniami. W trakcie kursu sporządzamy "Plan porodu" - dokument zawierający sprecyzowane pragnienia i oczekiwania kobiety wobec porodu, który wymagany jest przy przyjęciu na salę porodową." - Agnieszka Rzanna, Danuta Skórzewska

 

Kurs szkoły rodzenia jest bezpłatny dla kobiet w ciąży w ramach NFZ!
Wystarczy zapisać się do położnej środowiskowej Agnieszki Rzanna

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w środy o godz. 11 w Przychodni Almed.

Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniach szkoły rodzenia prosimy są o kontakt telefoniczny z położną prowadzącą Agnieszką Rzanna pod numerem: 883-139-152.

 

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach również mężów/partnerów za opłatą 100 zł za cały kurs.
Dla pań, które nie chcą składać deklaracji, istnieje możliwość udziału w zajęciach prywatnie - koszt 350zł za kurs od pary.

 

Więcej informacji dostępnych w ulotce informacyjnej - do pobrania tutaj.

 Program kursu: do pobrania Tutaj.

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/gniazdobocianie