Strona głównaAktualnościMedycyna PracyJak wypełnić deklaracjęO NAS Szkoła RodzeniaPołożna środowiskowaKontaktGaleria
ALMED
PRZYCHODNIA LEKARSKA W BUKU
Plan edukacji przedporodowej
Szkoła Rodzenia
"Bocianie gniazdo jest kameralną szkołą rodzenia. Zależy mi na miłej, przyjaznej atmosferze, dlatego pracujemy w małych grupach, gdzie uczestnicy nie czują się anonimowi, mogą swobodnie rozmawiać, dyskutować, pytać. Zajęcia mają formę warsztatów, na których wspólnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami. Duży nacisk kładę na kształtowanie umiejętności, potrzebnych przyszłym rodzicom podczas porodu oraz w opiece nad noworodkiem. Z tego względu na naszych spotkaniach dużo jest zajęć praktycznych. Staram się też dostarczać istotnych, fachowych i obiektywnych informacji, dzięki którym uczestnicy będą mogli dokonywać ważnych wyborów, zgodnych z ich oczekiwaniami. W trakcie kursu sporządzamy "Plan porodu" - dokument zawierający sprecyzowane pragnienia i oczekiwania kobiety wobec porodu, który wymagany jest przy przyjęciu na salę porodową."
Danuta Skórzewska


Kurs szkoły rodzenia jest bezpłatny dla kobiet w ciąży w ramach NFZ!
Wystarczy zapisać się do położnej środowiskowej Danuty Skórzewskiej.


Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w środy o godz. 11 w Przychodni Almed.
  


Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniach szkoły rodzenia prosimy są o kontakt telefoniczny z położną prowadzącą Danutą Skórzewską, pod numerem:  883-139-152.

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach również mężów/partnerów za opłatą 100 zł za cały kurs.
Dla pań, które nie chcą składać deklaracji, istnieje możliwość udziału w zajęciach prywatnie - koszt 350zł za kurs od pary
.
Program kursu: do pobrania Tutaj.

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/gniazdobocianie