Strona głównaAktualnościMedycyna PracyJak wypełnić deklaracjęO NAS Szkoła RodzeniaPołożna środowiskowaKontaktGaleria
ALMED
PRZYCHODNIA LEKARSKA W BUKU
NASZE ATUTY
NAPISALI O NAS
NASZE ATUTY

1. Miły i życzliwy personel Almedu jest zawsze gotowy nieść Państwu pomoc i fachową poradę.

2. Nowowybudowana Przychodnia "Almed" spełnia rygorystyczne normy sanitarno-medyczne. Posiada też liczne rozwiązania na miarę 21w.: klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, dostosowane pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych.

3. Budynek i pomieszczenia całkowicie przystosowane są dla osób niepełnosprawnych i ograniczonych ruchowo.

4. Znajduje się też oddzielne wejście dla osób chorych, a oddzielne dla dzieci przychodzących do szczepień, co pozwala uniknąć kontaktu chorych osób ze zdrowymi i infekowaniu tych drugich.

5. Wnętrza gabinetów są przytulne, ze szczególnym uwzględnieniem naszych milusińskich, dla których jest w przygotowaniu kącik zabaw.

6. Wyposażenie i sprzęt medyczny są najnowszej generacji: elektroniczne aparaty do mierzenia ciśnienia, aparat ekg nowej generacji, spirometr, cyfrowy aparat usg.

7. Wyposażenie w system komputerowy gabinetów i rejestracji umożliwia drukowanie recept zgodnie z nowym systemem KAMSOFT, drukowanie wszelkich skierowań do szpitali czy do specjalistów - jasno i przejrzyście.

8. Rejestracja - możliwe jest umówienie się do lekarza na konkretną godzinę, bez wydawania numerków, co daje pacjentowi możliwość na wybranie dla siebie najodpowiedniejszego dnia i godziny wizyty. Istnieje możliwość zarejestrowania się do lekarza rodzinnego na następny dzień.

9. Praca specjalistów w ramach NFZ: ginekologów i chirurgów pozwala zapewnić ciągła opieką w murach naszej przychodni bez konieczności szukania dobrych fachowców w innym miejscu.

10. Almed rozwija współpracę ze specjalistami przyjmującymi prywatnie:

alergolog – dr  Jolanta Hałupka- Silska
endokrynolog – dr Katarzyna Derc
ortopeda – dr Marcin Paszyński
urolog – dr Bogusław Tomiak
laryngolog - dr Waldemar Wojnowski
 
Staramy się, aby pojawili się u nas kolejni specjaliści: dermatolog, kardiolog, laryngolog, psychiatra, pediatra.
 
11. Jesteśmy otwarci na współpracę z zakładami pracy. Już niedługo chcemy wprowadzić specjalistę lekarza medycyny pracy do naszej przychodni.